Літній табір в Полтаві

Третій день творчого табору в центрі розвитку «Джерело».
По традиції день розпочався з комунікативного тренінгу. Це так важливо відчути, що поряд з твоїм неповторним «Я» є інші цікаві і талановиті люди. Тому вправи на комунікативну взаємодію були корисними і дорослим, і дітям. Потім був майстер-клас по виготовленню ляльки-чарівниці з підручного матеріалу. Будемо мислити екологічно!
А ще вчилися малювати композицію, бо навчитися малювати — це ціла системна наука, яку пройшов майже кожен професійний художник. Справжнім подарунком в цей день був урок ліплення. Творили власноруч символ мудрості — черепаху. А хто ж до мудрості не прагне...Це є один із найдивовижніших сенсів людського буття.

[ngg_images source="galleries" container_ids="10" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="120" thumbnail_height="90" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="1" slideshow_link_text="[Показать слайдшоу]« order_by=»sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]