Музей космонавтики в Полтаві.

 

Сьогодні були з дітьми в Полтавському музеї космонавтики. Вражають захоплені дитячі обличчя. Невже їх душа впізнала себе істинну? Унікальний музей, унікальна екскурсія , море любові від персоналу музею. Гарно прожитий день. Нехай нашим дітям та їх батькам частіше сняться зорі в небі, що вкажуть шлях до себе істинного.

Ніщо так не захоплює мене, як зоряне небо над головою, та моральний закон всередині мене

говорив німецький філософ І. Кант. Зоряне небо завжди було символом людської душі, відображенням її найкращих помислів. Людина, яка дивиться на зоряне небо, проникається його глибиною та святістю. Чи може людина, закохана в небо, зашкодити собі подібним і всьому розмаїттю живої та неживої природи? Напевно, ні. Значить, зоряне небо та моральний закон всередині людини злиті воєдино?

[ngg_images source="galleries" container_ids="20" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="120" thumbnail_height="90" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="1" slideshow_link_text="[Показать слайдшоу]« order_by=»sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]