Шахмати-шашки

Центр розвитку дітей та дорослих «Джерело» пропонує  шахово шашковий гурток. 

Шахи та шашки розвивають увагу, силу волі, винахідливість.

Гра в шахи та шашки вчить думати, запам'ятовувати, порівнювати, узагальнювати, самостійно приймати рішення.

Батьки бажають виховати  своїх дітей успішними, навчити  долати труднощі, досягати поставленої мети. Але як прищепити дитині потяг до самостійного мислення, як відволікти дитину від безцільного сидіння за комп'ютерними іграми?

Один з кращих способів — навчити його грі в шашки і шахи!

Часто у батьків дітей 5-6 років з'являються проблеми — чим і як зайняти вечірній час дошкільника, щоб це приносило йому користь і розвивало його здібності?

Гра в шашки і шахи — дуже потужний інструмент гармонійного розвитку інтелекту дитини в ігровій формі.

Процес навчання азам ігор в шашки і шахи сприяє також розвитку у дітей здатності орієнтуватися на площині, розвитку логічного мислення, суджень, умовиводів; вчить дитину запам'ятовувати, узагальнювати, передбачати результати своєї діяльності; виробляє вміння вести точні і глибокі розрахунки, що вимагають підприємливості, далекоглядність, сміливість, самовладання, наполегливості та винахідливості, фантазії, а також формує волю до перемоги у напруженій боротьбі.

Шахи — щось більше, ніж просто гра. Це інтелектуальне дозвілля, в якому є певні художні властивості і багато елементів наукового. Для розумової роботи шахи означають те ж, що спорт для фізичного вдосконалення: приємний шлях вправи і розвитку окремих властивостей людської натури...

(Рауль Капабланка, видатний кубинський гросмейстер і третій чемпіон світу, навчився грати в п'ять років, спостерігаючи за грою батька).

Завдяки іграм в шашки і шахи діти вчаться бути терплячими, посидючими, наполегливими в досягненні поставленої мети, виробляють у собі працездатність, вміння вирішувати логічні задачі в умовах дефіциту часу, тренують пам'ять, вчаться самодисципліни.

Рішення великої кількості систематизованих дидактичних завдань сприяє формуванню у дітей здатності діяти в умі та розвитку морально-вольових якостей.

Розумні, талановиті і сильні духом діти — це запорука їхнього майбутнього процвітання.

Набір в групи з 6-років. Заняття проводить кваліфікований тренер.