Розвивальня анімація

Пісочна терапія допоможе зрозуміти свій внутрішній світ і пробудити власні ресурси самозцілення людини та зміцнити психологічне здоров'я.
Вартістьвід 100 грн
малювання на піску

«Найкраща для малюка та іграшка, яку він може по — різному змінювати;
для маленьких дітей найкраща іграшка – купа піску “.
К. Ушинський

Чарівна пісочна країна – авторська розвиваюча програма, в основу якої покладено принцип цілісності і багатогранності життя. Філософські та психологічні казки у поєднанні з пісочним середовищем гри допоможуть Вашій дитині отримати власний досвід у розумінні законів життя та природи, навчать дитину розуміти себе та інших, уміти володіти собою та спілкуватись з оточуючими.

Якщо у дитини є складнощі у спілкуванні (капризи, лінощі, агресивні прояви, тривожність, скутість та інші проблеми) або якщо ви хочете, щоб Ваша дитина зростала гармонічною та була компетентною, тоді Чарівна Пісочна країна – це те казкове місце, де вона отримає необхідні для розвитку особистості знання і стане чарівником власного життя.

Гра з піском у незвичному чарівному середовищі допоможе дитині зняти напругу, пробудити творчу фантазію, сформувати самостійність, впевненість, відповідальність, товариськість.

Пісочна терапія допоможе зрозуміти свій внутрішній світ і пробудити власні ресурси самозцілення людини та зміцнити психологічне здоров'я.

Наші заняття допоможуть дитині сформувати особливе світосприйняття, наділене творчим даруванням та особливим шармом.

З давніх часів людству відома цілюща властивість піску. Стародавні племена креслили захисні кола на землі і створювали на піску різноманітні малюнки. Тібетські монахи донині практикують створення з різнокольорового піску протягом декількох тижнів магічних кіл – мандал – для досягнення досконалості і духовної гармонії. Пісок володіє сильними медитативними властивостями. В Китаї, Індії і Японії посуд з піском розміщують біля входу в будинок. Кожен, хто заходить чи виходить, занурює руки в пісок, щоб очиститись від недобрих думок і почуттів. Пісок очищує енергетику людини. Кожен із нас з дитинства пам’ятає задоволення, отримане від втілених на піску власних фантазій. Пісок вивільнює творчий потенціал людини, допомагає їй втілювати в життя мрії, бажання.

Якщо Ви бажаєте:

  • розкрити творчий потенціал дитини;
  • активізувати вроджені ресурси самосцілення дитини і підтримання нею власного психологічного здоров'я;
  • розвинути прагнення дитини до краси, сформувати внутрішню культуру і духовність дитини;
  • навчити дитину спілкуватися, керувати своєю поведінкою, розуміти власну відповідальність у своїх діях та вчинках, сформувати власні цінності та правила, віру в самого себе;
  • розвинути пізнавальну активність дитини (уважність і захопленість у навчанні і діяльності, прагнення до пізнання)

запрошуємо Вас у «Чарівну Пісочну країну», авторську програму розвитку дитини з використанням педагогічної пісочниці, де на Ваших дітей чекають:

  • захопливі подорожі філософськими казками;
  • музична релаксація;
  • ігри та вправи на розвиток сенсорної чутливості і моторики дитини (основа інтелектуального і мовного розвитку); пізнавальної сфери (сприйняття, увага, пам’ять, мислення, уява); творча діяльність з використанням піску;
  • ігри у незвичному пісочному середовищі, створення власних «Країн» і «Світів», казок, розвиток мовлення, спілкування.

З радістю чекаємо на Вас!

Записатися