Англійська мова

У вивченні англійської мови - індивідуальний підхід до кожної дитини, враховуючи  її побажання і можливості, гнучкістю і різноманітністю методик навчання наближає бажаний результат.
Вартістьвід 80 грн

Дитячий курс англійської мови для дітей від 5 років.

Центр розвитку «Джерело» використовуючи індивідуальний підхід до кожної дитини, враховуючи  її побажання і можливості, гнучкістю і різноманітністю методик навчання наближає бажаний результат у вивченні англійської мови.

Завдяки методикам спрямованим на одночасний розвиток основних мовних навичок (усної і письмової мови, граматики, читання і сприйняття на слух) навчання пройде для вашої дитини в легкій комунікативній формі з бажаним результатом.

Ваша дитина освоює головні правила правопису, навчитися погоджувати часи, неправильні дієслова, артиклі, прийменники і багато іншого.

Програма спеціально розроблена для дітей, щоб розпочати навчання з азів. Для початкового рівня англійської мови подібна програма просто необхідна, вона дозволить грамотно писати і розмовляти...

Наші кваліфіковані викладачі допоможуть забезпечити ефективність навчання. Протягом нашої навчальної програми Ви будете вивчати лексику і граматику іноземних мов.

Читаючи тексти, слухаючи записи на іноземній мові , ви швидко навчитеся вільно розмовляти на різні теми.

Того рівня знання англійської або іншої іноземної мови, який ми отримуємо в середній школі, недостатньо для задоволення комунікативних потреб сучасної людини. Тому для того, щоб комфортно почувати себе як на відпочинку за кордоном, так і на переговорах з іноземними партнерами слід зайнятися поглибленим вивченням іноземних мов.

Взяти уроки англійської мови в Полтаві нескладно, але все ж слід бути впевненим у якості надаваних послуг. Тому краще звернутися до професіоналів, у яких є перевірена програма навчання, яка вже зарекомендувала себе на практиці.

З нами працюють кваліфіковані викладачі, що мають продуктивний досвід ведення уроків іноземних мов та весь час продовжують вдосконалювати методики навчання.

Учні отримують бажаний результат, а отже і нові можливості у житті. Якщо вам потрібне якісне та результативне вивчення англійської та німецької мов в Полтаві, отримайте його в центрі розвитку «Джерело».

Знання мов – це не тільки необхідна умова успішного кар’єрного росту, а також широкі можливості для самовдосконалення та організації дозвілля.

Ось чому важливо якомога раніше почати вивчення іноземної мови. Далекоглядні ті батьки, які записують своїх 3- 5-річних дітей на курси іноземних мов. Проте починати навчання ніколи не пізно.

Записатися

  Попередній запис

   Ваше Ім'я (обов′язково)

   По батькові (обов′язково)

   Ім'я дитини (обов′язково)

   Вік дитини

   Ваш номер телефону (обов′язково)

   Ваш e-mail

   Тема (обов′язково)

   Гуртки:

   Примітки, запитання

   x