малювання на піску

пісочна терапія, казки, малювання піском, Клуб розвитку дитиниКожна людина – це великий і неповторний Світ, зустріч з яким захоплює і запрошує у казкову подорож.

Чарівники Пісочної країни потрапили в Королівство Внутрішнього Світу, де познайомились з мудрим Королем та його свитою. Як говорить мудрість, саме свита робить короля справжнім Королем. Оточення Короля – це його думки, наміри, прагнення, емоції, почуття та ін.

Діти стали свідками незвичайних пригод, які відбулись в казковому Королівстві. Злість, разом з Страхом та Образою вирішили захопити владу в ньому. Вони кинули Короля до в’язниці, а почуття Радості, Здивування та Задоволення вигнали за його кордони. В Королівстві розпочалися війни, життя стало похмуре та небезпечне.

Добрі почуття згадали про Любов та принесли Чашу з Живильною Любов’ю до палацу. Життя відновилося, Король повернувся на свій трон. Вирішуючи подальшу долю Королівства, мудрий король звернувся до Почуття Міри, яка врівноважила всіх та розставила все на свої місця.

Так як в Світі немає нічого зайвого, все має своє місце в ньому, то вирішено було почуття Злості, Страху та Образи не виганяти, а відправити жити на кордони Королівства, щоб вони захищали Внутрішній Світ від небезпеки.

В середині ж встановили Чашу з Любов’ю, до якої в любий час можна прийти і доторкнутися та наповнитись життєдайним почуттям.

Так в Королівстві Внутрішнього Світу відновилось щасливе життя!

Татьяна Зарудская