ЙогаЗаняття з йоги в центрі розвитку «Джерело» м. Полтава. Досвідчений тренер має багату практику та досвід.

Йога – це  унікальна система методів свідомого розвитку людини, перевірена часом та поколіннями практикуючих. Не дивлячись на давність цього вчення, йога розвивається разом зі світом і ви, разом з нами змоможете  бути одним з тих, хто адаптує та розвиває традицію йоги в двадцять першому сторіччі.  Опанування йогічних практик дозволяє вам  міняти себе і своє світосприйняття в тому напрямку, в якому світ стає більшим і яскравішим, реалізація себе повнішим, а відчуття особистісної свободи та усвідомлення своїх можливостей гострішим.

 

... Йога-шлях, який удосконалює тіло і почуття, заспокоює розум, виховує розум і призводить до спокою душі, яка є суть нашого єства. Йога є щось більше, ніж фізичні вправи. Вона охоплює людини у всій його цілісності на клітинному, ментальному, інтелектуальному і духовному рівнях. Йога є єднанням тіла з розумом, а розуму — з душею. Йога сприяє фізичному, розумовому, емоційному і духовному зростанню. Вона призначена для всього людства. Ось чому її називають всесвітньою культурою.

Індивідуальний зростання — це наш обов'язок, і йога сприяє розвитку кожної особистості. Коли ваше тіло, розум і душа наповнені здоров'ям і гармонією Ви приносите здоров'я гармонію кожному, хто перебуває поруч з Вами, і всьому світу в цілому.

Йога — це стародавнє мистецтво, засноване на надзвичайно тонкої науці про тіло, розум і душі. Згодом її тривала практика призводить до почуття умиротворення і відчуття своєї єдності з усім, що його оточує. Головна мета йоги — повернути розум до простоти і спокою і позбавити його від метушні і занепокоєння. Спокій же дається практикою асан і пранаями. На відміну від інших систем фізичного тренування, напружують м'язи і кістки, йога омолоджує тіло, роблячи це поступово і м'яко. Відновлюючи тіло, йога звільняє розум від негативних почуттів, народжуваних швидким темпом сучасного життя, з надлишком дарує Вам надію і оптимізм і допомагає в подоланні перешкод на шляху до скоєного здоров'ю і духовному задоволенню. Вона повністю перероджується вас.

(Висловлювання про йогу Б.К.С. Айенгара)