Творчий табір в Полтаві

Є такий вираз у педагогіці:"Готувати дитину до життя". А чи справді ми замислюємось над цим виразом по-справжньому? Чи переходимо ми від теоретичних основ до практики? Дитина живе Сьогодні. І тому все у неї повинно бути по-справжньому . Це ж не просто так наші діди і прадіди, коли хотіли дати своїй дитині справжнє ремесло, відправляли її в науку до Майстра.

Учень художника, гончара, столяра, лікаря і т.д. готувався до життя на практиці. І ставав в кінці кінців теж майстром. В кожному занятті для дитини повинен бути глибинний зміст. Вона самостійна, долає труднощі, стає працелюбною, коли її діяльність приносить плоди, корисні не тільки для себе, але й для інших людей. Джерело тече, і буде річка! Готуємось до виставки!

 

[ngg_images source="galleries" container_ids="21" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="120" thumbnail_height="90" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="1" slideshow_link_text="[Показать слайдшоу]« order_by=»sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]