вивчення англійської мови

Дитячий курс англійської мови для дітей від 5 років.

Центр розвитку «Джерело» використовуючи індивідуальний підхід до кожної дитини, враховуючи  її побажання і можливості, гнучкістю і різноманітністю методик навчання наближає бажаний результат у вивченні англійської мови.

Завдяки методикам спрямованим на одночасний розвиток основних мовних навичок (усної і письмової мови, граматики, читання і сприйняття на слух) навчання пройде для вашої дитини в легкій комунікативній формі з бажаним результатом.

Ваша дитина освоює головні правила правопису, навчитеся погоджувати часи, вивчите неправильні дієслова, артиклі, прийменники і багато іншого.

Програма спеціально розроблена для дітей, щоб розпочати навчання з азів. Для початкового рівня англійської мови подібна програма просто необхідна, вона дозволить грамотно писати і розмовляти...

Наші кваліфіковані викладачі допоможуть забезпечити ефективність навчання. Протягом нашої навчальної програми Ви будете вивчати лексику і граматику іноземних мов.

Читаючи тексти, слухаючи записи на іноземній мові , ви швидко навчитеся вільно розмовляти на різні теми.

Того рівня знання англійської або іншої іноземної мови, який ми отримуємо в середній школі, недостатньо для задоволення комунікативних потреб сучасної людини. Тому для того, щоб комфортно почувати себе як на відпочинку за кордоном, так і на переговорах з іноземними партнерами слід зайнятися поглибленим вивченням іноземних мов.

Взяти уроки англійської мови в Полтаві нескладно, але все ж слід бути впевненим у якості надаваних послуг. Тому краще звернутися до професіоналів, у яких є перевірена програма навчання, яка вже зарекомендувала себе на практиці.

З нами працюють кваліфіковані викладачі, що мають продуктивний досвід ведення уроків іноземних мов та весь час продовжують вдосконалювати методики навчання.

Учні отримують бажаний результат, а отже і нові можливості у житті. Якщо вам потрібне якісне та результативне вивчення англійської та німецької мов в Полтаві, отримайте його в центрі розвитку «Джерело».

Знання мов – це не тільки необхідна умова успішного кар’єрного росту, а також широкі можливості для самовдосконалення та організації дозвілля.

Ось чому важливо якомога раніше почати вивчення іноземної мови. Далекоглядні ті батьки, які записують своїх 3- 5-річних дітей на курси іноземних мов. Проте починати навчання ніколи не пізно.